O NÁS

Naše "miniškolička" se nachází v obci Vyšní Lhoty (čp. 322), pod horou Prašivá v krásném přírodním prostředí.

O mně

Jmenuji se Bc. Klára Pavlásková, je mi 45 let. Mé vzdělání a praxe je jako učitelka v mateřské škole, také jsem pedagogem Montessori pedagogiky (*odkaz níže). Zároveň mám i kurz a praxi jako chůva. V minulosti jsem pracovala jako učitelka v soukromé MŠ. 

Práce s dětmi je mým životním posláním a věřím že mohu dětem předat ze sebe jen to nejlepší. Tuto "miniškolku" jsem založila proto, abych mohla dětem a rodičům ukázat, že vzdělávat se jde přirozenou cestou v přírodě, nejen mezi čtyřmi stěnami v budovách školek.

Mým cílem je provést děti prvními roky jejich života v souladu s přírodou, jejich přirozenými potřebami. Zároveň je ve mně i duše pedagoga a chci dětem předávat i teorii potřebnou k jejich duševnímu rozvoji (např. kurzy angličtiny, společné Montessori projekty, výtvarné činnosti). Důležitá je pro mne také komunikace s rodiči a vzájemná interakce, společné setkávání. Také věřím tomu, že si s dětmi společně strávený čas užijeme a budou vždy odpoledne nadšeně vyprávět rodičům své zážitky a budou šťastné .. vždyť toto je mé krédo a název - Šťastné děti!


Pracuji s dětmi podle hesla: 

"Pomoz mi, abych to dokázal sám".